Close

O azylu

Co je to Tail Story?

Tail Story je azyl pro střední a velké psy, kteří by neměli kde jinde složit hlavu. Náš azyl je umístěn v obci Vlčí Doly poblíž Kroměříže. Azyl Tail Story není nijak dotovaný státem ani městem, finance máme od našich milovaných fanoušků a podporovatelů.  

Odkud se k nám dostávají? 

Z útulků, kde pro ně nejsou vhodné podmínky i od lidí, kteří se o ně už nemohou nebo nechtějí starat. Pejsky se snažíme neodmítat a poskytovat pomoc bez ohledu na věk, rasu, barvu a velikost. Nebojíme se nesocializovaných, velkých a středních psů, kteří nemohou nalézt domov, ani pejsků postižených a nemocných.  

Jak to u nás probíhá? 

O všechny svěřence pečujeme jako o vlastní. Psi pro nás nejsou zboží ani věc. Jsou to naši přátelé, společníci a rodina. Bytosti, které se nedokážou samy bránit. Právě proto jsou všichni při příjmu odčerveni, odblešeni, naočkováni a jakmile dosáhnou potřebné kondice, vykastrováni. S každým pejskem chodíme na vyšetření, a pokud se objeví jakákoli nemoc, vynaložíme maximum na její vyléčení. Pro nás je každý život cenný. 

Kde nás najdete a kdo za tím stojí? 

V rodinném domku u Kroměříže, v obci Vlčí Doly, se staráme o psy z celé republiky i ze zahraničí. Tail Story není jen o pár lidech, kteří pečují každodenně o psy, jedná se o celou síť dobrovolníků, kterými se můžete stát i vy a pomáhat finančně, svou energií nebo časem.  

Naším heslem je Pomáháme společně. Každá koruna, každá hodina, každý úsměv dává dohromady jednotnou skupinu lidí, kteří dokáží dělat psí život o kus lepší. 

Jak nám můžete pomoci? 

Nejsme nijak dotováni státem, městy, ani nemáme žádného stálého mecenáše. Všechny finanční prostředky, které máme, přicházejí od lidí jako jste vy. Můžete se taky podívat do našeho listu přání a zaslat přímo potřeby pro pejsky a kočky. Nebo přemýšlíte, že byste se zapojili časem a energií? Pouze díky tomu, že pomáháme společně a stále rozšiřujeme své řady dokážeme efektivně pomáhat. 

Pomozte pejskům v Tail Story